EMM logo loader

Polecamy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania partnerskich restauracji:

Restauracja Zmysły jest odpowiedzią na zmieniającą się kulturę gastronomii, która wymaga coraz więcej wyjątkowych doznań, połączonych z niespiesznym spędzaniem niezwykłego, wspólnego czasu. Nasza nowa, oryginalna kuchnia, opierająca się na zaskakujących i intrygujących połączeniach, a czasem nawet przeciwieństwach wprawi Was w zdumienie pozostające na długo w pamięci. A to wszystko w nadzwyczajnym wnętrzu w stylu współczesnego art deco.
Kuchnia, gdzie kucharze przygotowują wyjątkowe specjały jest niczym studio projektantów mody, a wnętrza restauracji oraz sposób podawania potraw przyprawia wrażenie, jak byśmy przenieśli się na widownię najlepszych francuskich wybiegów mody. To jest sztuka przez duże S. Każdy element potrawy, która powstaje jest ściśnie związany z poszczególnymi zmysłami. Wygląd, zapach, dźwięk, dotyk, aż na samym końcu smak... Tego trzeba doświadczyć.

_MG_0842

 

  • Amore Mio

 

 

  • Kawiarnia "Za rogiem"

 

 

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat na Polityka prywatności