EMM logo loader

III edycja Elbląg Music Masterclass

8 dni, wybitni profesorowie, mistrzowskie lekcje, warsztaty i wykłady, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, prestiżowe miejsca koncertów... Tak prezentuje się Elbląg Music Masterclass, jedyne kursy mistrzowskie dla młodych muzyków organizowane na północy Polski!

Już teraz, Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 05.07.2024 – 12.07.2024 r. w Elblągu. Każdy z uczestników weźmie udział w indywidualnych lekcjach z profesorem na wybranym przez siebie kierunku: skrzypce, altówka, wiolonczela lub gitara.

Uczestnikami kursów mogą zostać młodzi muzycy, uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia, studenci i absolwenci akademii muzycznych z Polski i zza granicy.


Kadrę pedagogiczną stanowić będą wybitni instrumentaliści i wykładowcy renomowanych uczelni z Polski i zza granicy, m.in. Mariusz Patyra i Karolina Nowotczyńska - skrzypce, Marek Czech - altówka, Marcel Markowski - wiolonczela, Krzysztof Meisinger - gitara.

Już teraz zachęcamy do śledzenia kolejnych informacji o EMM.

Zapisy trawają od 15 kwietnia do 31 maja 2024 roku.

Partnerzy i sponsorzy

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat na Polityka prywatności