EMM logo loader

Konkurs Młodego Wirtuoza

Konkurs „Młodego Wirtuoza” jest skierowany do kursantów „Elblag Music Masterclass” i ma charakter dwuetapowy. Aby wziąć w nim udział, należy zgłosić się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w jednej z 5 specjalności: skrzypce, altówka, wiolonczela, gitara i dyrygentura. Pierwszy etap Konkursu odbędzie się podczas indywidualnych lekcji z Profesorami, którzy ocenią kandydatów na podstawie przełanych w formualrzu zgłoszeniowym życiorysów, rozmowy podczas indywidualnych zajęć oraz oceny umiejętności. Lista osób zakwalifikowanych do drugiego etapu Konkursu opublikowana zostanie na stronie elblagmasterclass.pl do dnia 07.07.2023 r., dodatkowo osoby zakwalifikowane do drugiego etapu poinformowane zostaną przez Organizatora mailowo.
 
Po zgłoszeniu się przez Uczestnika za pośrednistwem formularza na Konkurs, Uczestnik zobowiązany jest do poinformowania Organizatora o wyborze utworu, który zostanie wykonany przez Uczestnika w przypadku zakwalifikowania się do drugiego etapu Konkursu. Tytuł wybranego z Katalogu utworu (Katalog utworów dostępny jest na stronie internetowej elblagmasterclass.pl) należy przesłać do Organizatora mailowo na adres elblagmasterclass@gmail.com najpóźniej do dnia 06.06.2023 r.
 
Warunkiem udziału w konkursie jest status ucznia szkoły muzycznej I lub II stopnia, status studenta lub absolwenta Akademii Muzycznej (do 35 roku życia).
 
W ramach drugiego etapu Uczestnicy wykonają utwór wybrany z Katalogu Utworów wspólnie z Elbląską Orkiestrą Kameralną podczas wspólnej próby.
Na laureatów czekają nagrody w formie koncertów oraz atrakcyjne nagrody finansowe.
Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.
 
Szczegółowy regulamin Konkursu dostępny jest pod aresem: https://elblagmasterclass.pl/18-regulamin. 
 
 
 

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat na Polityka prywatności